Бердичів

міська рада

Під час чергової зустрічі з Сергієм Орлюком представники німецької БО «Святий Августин та друзі допомагають» обговорили шляхи гуманітарної підтримки українських військових

изображение_viber_2023-12-12_20-11-09-458

Співпрацюємо далі – таким був головний меседж чергової зустрічі за участі Сергія Орлюка та представників німецької благодійної організації «Святий Августин та друзі допомагають».

Нагадаємо: свого часу партнерство між Бердичевом та організацією, очолюваною Ґюнтером Маасеном, утворилося завдяки сприянню депутата міської ради Юрія Ніколаєнка та члена виконавчого комітету Віталія Ніколаєнка. За цей час пан Ґюнтер та його соратники по «Святому Августину…» неодноразово приїжджали до Бердичева з гуманітарним вантажем. Суттєвою, зокрема, була їхня допомога обладнанням Бердичівській міській лікарні.

Цього разу однією з головних тем зустрічі виступила подальша гуманітарна підтримка українських військових. Сергій Орлюк і Ґюнтер Маасен мають єдине бачення з приводу ефективності такої допомоги: вантаж повинен формуватися за конкретними запитами. Таким чином, німецькі друзі зможуть зосередити увагу й зусилля на справді необхідних речах, не розпорошуючи сили та ресурси на тому, у чому наразі немає нагальної потреби.

Останні новини