Сергій Орлюк привітав з річницею створення Державної служби зайнятості колектив бердичівської філії ЖОЦЗ

photo1703142992-1-1

21 грудня 33-тю річницю з дня створення відзначили у Державній службі зайнятості України. З цієї нагоди міський голова Сергій Орлюк побував у бердичівській філії Житомирського обласного центру зайнятості. У спілкуванні з колективом та керівницею філії Ольгою Повійчук дізнався про те, як спрацювала філія у році, що минає, які плани будує на новий 2024-й.

Основні напрямки діяльності установи залишаються незмінними: тут допомагають людям знайти роботу та займаються підбором кваліфікованих кадрів для роботодавців. Філія у Бердичеві є сучасною сервісною інституцією, у діяльності якої впроваджено новітні форми й методи роботи, зазначає Ольга Повійчук. В установі всіляко сприяють тому, аби громадяни були при робочих місцях, освоювали нові професії, спробували започаткувати власну справу тощо. Клієнти філії мають змогу скористатися електронними сервісами. Виклики, кинуті війною у тому числі й їхній службі, прийнято, констатує Ольга Повійчук: завдяки професійності співробітників установа адекватно й успішно реагує на всі зміни на ринку праці.

Сергій Орлюк подякував колективу філії за злагоджену та сумлінну роботу, відзначивши його фаховість та відданість справі. Він впевнений, що послуги від цієї установи будуть затребувані у суспільстві. Люди знаходитимуть роботу, працюватимуть, зміцнюючи тим самим громаду та Україну.