Бердичів

міська рада

Сергій Орлюк привітав із прийдешнім професійним святом працівників Державної виконавчої служби

изображение_viber_2023-12-15_08-55-09-826-1

Щороку 17 грудня вітання з професійним святом приймають працівники Державної виконавчої служби. З цієї нагоди з колективом бердичівського підрозділу ДВС зустрівся міський голова Сергій Орлюк.

Законність, дотримання прав і свобод громадян, справедливе правосуддя – це те, на чому ґрунтується правова цивілізована держава. Втім, трапляється так, що одного судового рішення виявляється замало для того, аби остаточно запанував Закон. Потрібно чітко забезпечити виконання цього рішення, і таким забезпеченням займаються у виконавчій службі.

А це, звертає увагу Сергій Орлюк, – щоденний виклик, з яким можуть впоратися лише фахівці, котрі володіють повним набором високих професійних та людських якостей, віддані своїй справі та Закону, відповідальні, здатні працювати ефективно.

Такі фахівці складають колектив виконавчої служби у Бердичеві, констатував міський голова, за що подякував винуватцям свята. Сергій Орлюк переконаний: місцева виконавча служба продовжить діяти в ім’я законності й правопорядку, гідно долаючи усі перешкоди, що трапляються на цьому шляху.