Бердичів

міська рада

Ти як? Проведено 6 онлайн-тренінгів на тему “Перша психологічна допомога для працівників допомагаючих професій. Профілактика професійного вигорання”.

408843178_698013999096833_919068038820062167_n

У рамках Всеукраїнської програми ментального здоров’я “Ти як?”, запровадженої за ініціативою Першої Леді України Олени Зеленської тренерами Житомирського обласного центру соціальних служб у 2023 році проведено 6 дводенних онлайн-тренінгів на тему: “Перша психологічна допомога для працівників допомагаючих професій. Профілактика професійного вигорання”.

Участь у тренінгах взяли 90 фахівців зі соціальної роботи та інші надавачі соціальних послуг. Під час занять учасники отримали необхідні навички та інструменти для надання першої психологічної допомоги та як запобігати вигоранню у своїй професійній діяльності.

Крім того, у 2023 році тренерами Житомирського обласного центру соціальних служб було проведено 2 комбінованих навчання, які об’єднали онлайн та офлайн формати, для фасилітаторів з ведення групового курсу управління стресом для дорослих під назвою “Самодопомога Плюс” (Self-Help Plus). Цей курс був розроблений Всесвітньою організацією охорони здоров’я (ВООЗ) як ефективний інструмент для управління стресом у груповому форматі.

У навчанні взяли участь 31 особа з-поміж фахівців із соціальної роботи та інших надавачів соціальних послуг, що отримали можливість розвивати свої навички у сфері психологічної підтримки групових процесів та стресового управління.

Останні новини