Управлінський хакатон з питань кадрового забезпечення органів місцевого самоврядування провели у Бердичеві

изображение_viber_2023-12-13_08-02-09-936-1

Питання кадрового забезпечення органів місцевого самоврядування стало головного темою управлінського хакатону, що відбувся у Бердичівській міській раді. У ролі спікерів заходу виступили члени зведеної команди у складі представників Західного міжрегіонального управління Національного агенства України з питань державної служби (НАДС) та Поліського національного університету.

Протягом зустрічі, яку гості, очолювані заступником начальника управління Володимиром Бражевським та завідувачкою кафедри економічної теорії ПНУ, професоркою Валентиною Якобчук, наситили актуальною інформацією, було порушено цілу низку питань, пов’язаних із кадровим забезпеченням органів місцевого самоврядування.

Так, зокрема, посадовці міської ради могли отримати методичну допомогу та відповідні консультації. Здійснивши виїзд до навчальних закладів, спеціалісти управління та викладачі ПНУ провели профорієнтаційну роботу зі здобувачами освіти. Під час особистого прийому з публічними службовцями поспілкувався Володимир Бражевський.

Темі кадрового забезпечення був присвячений і влаштований круглий стіл. Його учасники обговорили особливості призначення на службу в органи місцевого самоврядування у період воєнного стану, питання службової кар’єри та правового регулювання служби в ОМС, роль закладів вищої освіти у формуванні кадрового резерву у сфері публічного управління. Під час круглого столу торкнулися також теми психологічного аспекту управління людськими ресурсами територіальних громад, а також соціально-економічних аспектів формування сервісного забезпечення реабілітації та реінтеграції населення громад.