Бердичів

міська рада

«Ці хлопці – захист, міць та сила України»: родини загиблих Героїв-Захисників привезли Різдвяні подарунки до військового шпиталю

1-11

Забираючи у людини найдорожче, найдорогоцінніше, війна не здатна відняти у неї її чесноти – доброту, милосердя, чуйність, любов до тих, хто навколо.

У військовому шпиталі приймали Різдвяно-новорічні подарунки. Привезли їх для бійців, котрі лікуються та проходять реабілітацію у закладі, родини загиблих Героїв-Захисників.

У шпиталі готуються до відкриття реабілітаційного відділення. Знаючи про потреби в обладнанні, родичі загиблих бердичівлян, вирішили оголосити збір на ноутбук для майбутнього відділення. «Україна – то родина», констатує батько полеглого Володимира Катюшка пан Володимир: люди відгукнулися. Причому настільки активно, що зібрали більше, аніж вартував ноутбук.

Тож вирішили на решту закупити святкову смакоту: яблука, хурму, гранати, апельсини, мінеральну воду тощо. Так до «Родини» приєдналися підприємці: щось передавали безкоштовно, щось – зі знижками. Назбиралося доволі пристойно.

Вони дякували одне одному за воістину світлу й благородну справу: дарувальники головному лікарю шпиталя Павлу Журбенку – за те, що ставить на ноги Воїнів, сам Павло Журбенко родинам – за небайдужість, добре серце та розуміння.

Рани у тілі, рани у душі – тривале й важке загоювання… Але навіть не дивлячись на це, такі звичайні на вигляд, але такі величні люди – то захист, сила та міць України, нагадує Володимир Катюшко. І таких людей не збороти жодному ворогу.

Останні новини