Засідання сорок п’ятої позачергової сесії Бердичівської міської ради VIІI скликання

Placeholders_2

14 грудня 2023 року о 12:00 год. в актовому залі міської ради відбудеться засідання сорок п’ятої позачергової сесії Бердичівської міської ради VIІI скликання

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

1.Про збільшення статутного капіталу Міського комунального підприємства «Бердичівводоканал» та затвердження Статуту у новій редакції.
2. Про збільшення статутного капіталу Комунального підприємства «Бердичівтеплоенерго» та затвердження Статуту у новій редакції.
3. Про внесення змін до рішення міської ради від 23.12.2021 № 411 «Про затвердження Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою Бердичівської міської територіальної громади на 2022-2024 роки» (зі змінами).
 4.Про внесення змін до цільової Програми із забезпечення та захисту прав дітей у Бердичівській міській територіальній громаді на 2023 рік, затвердженої рішенням Бердичівської міської ради від 22.12.2022 № 667.
 5.Про внесення змін до бюджету Бердичівської міської територіальної громади на 2023 рік.