Бердичів

міська рада

17 проєктів рішень, пов’язаних з різними сферами життєдіяльності громади, розглянули на засіданні виконавчого комітету

photo1702630895-6

Громада має знати про тих своїх земляків, котрі є прикладом реалізації власного таланту, котрі віддано й сумлінно працюють та мають активну життєву позицію. На людське вшанування заслуговує подвиг Захисників Української державності, а усі, хто наближав та наближає Перемогу України – на те, аби почути подячні слова на свою адресу. З цією метою у 2024 році у Театрі на Європейській пройде цикл урочистих заходів, спрямованих на відзначення здобутків мешканців бердичівської громади за підсумками 2023-го року. Відповідний проєкт рішення затвердили на засіданні виконавчого комітету.

Загалом члени виконкому розглянули 17 проєктів рішень, пов’язаних із різними сферами життєдіяльності громади. Так, зокрема, управлінню освіти і науки надано дозвіл на термомодернізацію будівлі міської гуманітарної гімназії № 2.

Створено Раду з питань ВПО та затверджено Положення про Раду. До її складу увійшли внутрішньо переміщені особи, представники благодійних та громадських організацій, в яких опікуються ВПО, спеціалісти Бердичівської міської ради, а також управління сім’ї та соціального захисту населення.

Матеріальну допомогу на загальну суму 150,0 тис. грн. отримають три сім’ї бердичівлян-Захисників України, загиблих у зоні воєнних (бойових) дій (по 50,0 тис. грн. – кожна сім’я).

Чотири сирени повітряної тривоги С-40К передадуть з балансу виконкому Бердичівської міської ради на баланс МКАРС.

Погоджено зміст оголошень про передачу в оренду майна комунальної власності Бердичівської міської ТГ шляхом проведення електронного аукціону за методом покрокового зниження стартової орендної плати та подальшого подання цінових пропозицій.

Низка проєктів рішень, розглянутих на засіданні, стосувалася сфери захисту прав дітей. Так, з-поміж іншого, 16 малолітніх та неповнолітніх осіб отримають статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.