Бердичів

міська рада

5-го грудня весь світ вшановує благородство, безкорисливість, небайдужість, завзяття, невтомність. З вашим днем, волонтери!

Den-volontera__SAJT

Шановні представники потужного волонтерського руху!

Сьогодні, 5-го грудня, весь світ вшановує благородство, безкорисливість, милосердя, небайдужість, завзяття, невтомність і все те найкраще, чим може бути наповнена людина.

Думаю, не буде перебільшенням стверджувати, що в Україні Міжнародний день волонтера став чимось на кшталт національного свята. Надпотужна хвиля народної підтримки Захисників і Захисниць України, що утворилася внаслідок зазіхання росії на українські землі, значною мірою, допомогла зберегти нашу з вами державу, врятувати тисячі й тисячі життів наших доблесних воїнів, допомогти їм гідно пережити усі тяготи війни, з честю виконувати поставлені завдання.

Із початком повномасштабної агресії волонтерство в Україні набуло нового дихання, нової сили, і сьогодні волонтери докладають усіх можливих та неможливих зусиль, аби українські оборонці не відчували нестачі у всьому необхідному.

Вітаючи представників волонтерських штабів, центрів, благодійних фондів, громадських організацій, усіх, хто акумулює народну допомогу звитяжним і незламним Силам оборони України, хочу звернутися з наступним. За кожним із вас стоїть ваш «особовий склад» – звичайні, непублічні мешканці громади, які вірять саме вам. Кожен їхній донат – безцінний. Кожна гривня, кожна виготовлена окопна свічка, кожен метр сплетеної сітки, кожна пара вив’язаних шкарпеток, упаковка ліків чи «сухого борщу». Кожен дитячий малюнок. Усе разом це і є підтримка, що так потрібна тим, хто на фронті.

Подякуйте кожному з вашої команди – від підприємця до простої жінки, дівчинки чи хлопчика. Ми маємо бути єдиними. Бійці мають знати, що за них не забувають. Лише так переможемо!

Слава українським волонтерам!

Слава українським Захисникам і Захисницям!

Слава Україні!

З повагою та вдячністю – Бердичівський міський голова Сергій ОРЛЮК

Останні новини