Бердичів

міська рада

Бердичівлянка Юлія Олішевська – амбасадорка проєкту  “Пліч-о-пліч: Всеукраїнські шкільні ліги”

Дизайн-без-названия-94

В Житомирській області розпочався загальнонаціональний проєкт “Пліч-о-пліч: Всеукраїнські шкільні ліги”, метою якого є популяризація спорту серед школярів та підтримка системи фізичного виховання в загальноосвітніх школах. Про це нагадують у Житомирській ОВА. Ця ініціатива є важливою, оскільки вона спрямована на виховання культури здоров’я та атлетизму серед молоді, що є важливою частиною всебічної освіти.

Однією з амбасадорів цього проєкту у Житомирській області є Юлія Олішевська – Заслужена майстриня спорту України з легкої атлетики. Вона є учасницею двох Олімпійських ігор – 2012 року в Лондоні та 2016 року в Ріо-де-Жанейро. У 2012 році Юлія стала чемпіонкою Європи з легкої атлетики у Гельсінкі. Спортсменка народилася у місті Бердичеві, Житомирської області. Юлія стала гордістю спортивного Бердичева. Вона є випускницею НВК №10 та вихованкою Заслуженого тренера України, тренера-викладача СДЮСШОРа м. Житомира Олександра Гаврилюка.

Її участь як амбасадора не лише надихає молодих спортсменів, але і є важливою частиною популяризації фізичного виховання та спорту в школах. Її досягнення на міжнародній арені та власний досвід є чудовим прикладом для молоді, підкреслюючи важливість наполегливості, відданості та здорового способу життя.

За інформацією Житомирської ОВА