Бердичів

міська рада

Бердичівські освітяни – серед відзначених за успішну сертифікацію у 2019-2023 роках

Дизайн-без-названия

Заступник начальника Житомирської ОВА Юрій Денисовець взяв участь у відзначенні педагогічних працівників Житомирської області, які успішно пройшли сертифікацію у 2019-2023 роках, освітніх експертів, які залучалися до проведення сертифікації, та керівників закладів загальної середньої освіти, що підтримують творчу ініціативу педагогів. Про це інформують у Житомирській ОВА.

Серед відзначених освітян – і представниці бердичівської громади. Подякою Житомирської ОВА відзначили начальницю управління освіти і науки Бердичівської міської ради Валентину Адаменко. Директорка ліцею “Територія 12” Наталія Пудрій та директорка ліцею № 10 “Тріумф” Наталія Рибак отримали Подяки Житомирського обласного департаменту освіти і науки як керівники, котрі ефективно й результативно сприяють проходженню Сертифікації вчителями

Як зазначив Юрій Денисовець, сертифікація вчителів — важливий елемент Нової української школи. Це зовнішнє оцінювання професійних компетентностей педагогічного працівника, практичних умінь застосування сучасних методів і технологій навчання.

Усього до відзначення Подяками голови Житомирської обласної державної адміністрації, Подяками Житомирської обласної ради, Подяками Департаменту освіти і науки Житомирської обласної військової адміністрації  представлено 29 педагогічних працівників Житомирської області.

За матеріалами сайту Житомирської ОВА