Бердичів

міська рада

Вчасно сплачені податки – основа бюджету та повноцінного життя громади

Pls_info-1-paqcluwjr0c9kilus37hajlkx5n9wowv3mftsbkm1s

В умовах воєнного стану дуже важливо, аби усі працюючі суб’єкти господарювання та фізичні особи сплачували податки, нагадує Бердичівська ДПІ ГУ ДПС у Житомирській області.

Із метою створення належних умов для повноцінної життєдіяльності громада повинна мати у своєму розпорядженні достатньо фінансових ресурсів, основу яких складають кошти місцевого бюджету.

Саме з цього бюджету забезпечується діяльність підприємств житлово-комунальної сфери, закладів освіти, культури, охорони здоров’я, фінансуються галузеві програми (у тому числі, й ті, що пов’язані з соціальним захистом населення).

У свою чергу, одним із важливих джерел доходів бюджетів територіальних громад є місцеві податки і збори, серед яких – єдиний податок, плата за землю та податок на нерухоме майно.

Надзвичайно приємно, що більшість платників продовжують сплачувати ці податки, підтримуючи тим самим свою громаду та одне одного у важкі часи війни. Дякуємо за сумлінність і водночас закликаємо юридичних осіб, підприємців та фізичних осіб за можливості не накопичувати борги. 

Останні новини