Бердичів

міська рада

Відбулася виїзна нарада щодо виконання мобілізаційних завдань та стану утримання захисних споруд

DSC_0002-9

У приміщенні Бердичівської міської ради відбулася виїзна нарада під головуванням начальниці Бердичівської районної військової адміністрації Людмили Димидюк. До порядку денного наради увійшли два питання: про виконання планових показників із поставки мобілізаційних ресурсів (військовозобов’язаних і техніки), взаємодію РВА з усім причетними органами й структурами та стан утримання захисних споруд на території бердичівської громади.

Участь у нараді взяли міський голова Сергій Орлюк, заступник начальника Бердичівської РВА Дмитро Гедз, заступниця міського голови Наталія Палкіна, начальник Бердичівського РТЦК та СП Віктор Нагорнюк, староста сіл Скраглівка та Підгородне Ольга Мельник, а також керівники місцевих підрозділів поліції та ДСНС, комунальних підприємств.

З-поміж іншого, на нараді обговорили ситуацію з мобілізацією військовозобов’язаних: стан виконання мобілізаційних завдань, організацію системи оповіщення, результати роботи поліції з розшуку ухилянтів тощо.

Начальник Бердичівського РУ ГУ ДСНС України у Житомирській області Володимир Рейко інформував присутніх про стан утримання захисних споруд.

За результатами обговорення, Людмилою Димидюк було дано низку доручень, зокрема, щодо посилення роботи з виконання плану з поставки мобілізаційних ресурсів, розробки маршрутів оповіщення та створення відповідних робочих груп, зустрічі з керівниками підприємств, установ, організацій та головами ОСББ. Стосовно 4-х захисних споруд, фахівці отримали доручення облаштувати у трьох із них належну систему освітлення та ще в одній – організувати доступ під час тривоги.

Останні новини