Бердичів

міська рада

Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини

DSC_0002-4

18 питань увійшло до Порядку денного засідання комісії з питань захисту прав дитини, участь в якому взяв міський голова Сергій Орлюк. З-поміж іншого, члени комісії розглянули 4 ухвали Бердичівського міськрайонного суду. Дві з них стосувалися відкриття провадження у справах за позовами про позбавлення батьківських прав щодо надання висновку до суду щодо розв’язання спору, а також щодо надання висновку органу опіки та піклування щодо розв’язання спору. Ще дві були пов’язані з визнанням осіб такими, що втратили право на користування житлом про надання висновку органу опіки та піклування щодо розв’язання спору.

Розглянули на комісії й низку питань на предмет доцільності позбавлення батьківських прав через ухилення від виконання батьківських обов’язків.

П’ять заяв, поданих на розгляд членів комісії, стосувалися надання дітям статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, у зв’язку з тим, що діти зазнали психологічного насильства. У кількох заявах просили надати дозвіл на укладення договорів купівлі-продажу та договорів дарування.

Окрім того, члени комісії розглянули індивідуальні плани соціального захисту 14-ти дітей, серед яких:

  • ті, котрі перебувають у складних життєвих обставинах;
  • ті, які залишилися без батьківського піклування:
  • діти-сироти;
  • діти, позбавлені батьківського піклування.