Бердичів

міська рада

Героєм повертається на щиті до рідного Бердичева Захисник України Олександр Ярмолович

Ярмолович_сайт

Прийде час і до Пантеону бердичівських Героїв-Захисників зі світлою пам’яттю й зажурою приходитимуть тисячі людей. Вони доземно вклонятимуться тим, хто подарував життя їм та їхнім нащадкам, хто подарував життя українській нації. Цей Пантеон уже налічує до страшного багато прізвищ, і понад усе мріється, аби їх не більшало. Та на превеликий жаль…

Бердичівляни зустрічають на щиті свого славного земляка Олександра Ярмоловича. Захисник України геройськи загинув 21 січня у Покровському районі, що на Донеччині.

45 років тому він народився у Бердичеві. Відучився спочатку у 1-й школі, потім – у місцевому маштехнікумі (нині – Бердичівський фаховий коледж промисловості, економіки та права). За освітою мав спеціалізуватися на обробці металів, але за душею обрав торговельну справу. Свого часу Олександр працював на «Прогресі», потім – менеджером з продажу спочатку у будівельному магазині, згодом – у магазині сантехніки та опалення. У своєму ділі вважався класним фахівцем, котрий з легкістю й так само професійно підказував та радив людям, як зробити їхнє життя комфортнішим.

До РТЦК та СП Олександр вирушив вже наступного дня після початку широкомасштабного вторгнення росіян. Добровільно і з великим бажанням дати агресорам гідний урок, який би назавжди відбив бажання лізти зі зброєю на чужу землю. Що таке військова служба, знав не з чуток: у часи, коли тривала АТО, активно навчався артилерійській справі на полігоні.

За час війни наш земляк встиг послужити у кількох військових частинах. Останньою стала 110-та окрема механізована бригада ім. генерал-хорунжого Марка Безручка, де солдат Олександр Ярмолович обіймав посаду заступника командира бойової машини-навідника оператора. Життя українського Воїна обірвалося внаслідок ракетного удару рашистів.

Вічна Шана та Пам’ять тобі, Герою! Честь!

Бердичівський міський голова Сергій Орлюк, Бердичівська міська рада, її виконавчий комітет та уся багатотисячна бердичівська громада глибоко сумують із приводу загибелі Олександра Ярмоловича та щиро співчувають його рідним і близьким. Бердичів та Україна будуть пам’ятати, помстяться і переможуть!

Останні новини