Бердичів

міська рада

До уваги мешканців громади: синоптики попереджають про значне похолодання!

Пункти-незламності

За інформацією Українського гідрометеорологічного центру, 07- 09 січня погодні умови на території України суттєво погіршаться через вторгнення арктичного повітря з півночі Європи та утворення активного циклону на півдні країни.

Вже цими вихідними над Україною спостерігатиметься поле зниженого тиску, температура знижуватиметься, через що очікуються опади змішаної фази. Опади очікуються у межах норми. Температура коливатиметься від -3°C до -8°C, місцями – до -6°C …-18°C.

У разі тривалого аварійного відключення електроенергії або відсутності тепла острівцем безпеки, стабільності, тепла та нашої єдності можуть стати «Пункти Незламності», що функціонують з метою безкоштовного тимчасового перебування в них населення.

Враховуючи вищеозначене, доводимо до вашого відома, що, згідно постанови Кабінету Міністрів України від 17.12.2022 №1401 «Питання організації та функціонування пунктів незламності» та доручення заступника начальника Житомирської ОВА Віктора Градівського від 05.01.2024 р., на території Бердичівської міської територіальної громади забезпечено роботу усіх «Пунктів Незламності»:

  • Гімназія № 17, вул. Паризької Комуни, 49;
  • Церква «Різдва Христового», вул. М. Грушевського, 40;
  • Бердичівська міська рада, пл. Центральна, 1;
  • Пожежна частина, вул. Мостова, 22;
  • Залізничний вокзал.

У свою чергу, «Пункти Незламності» забезпечено: теплом, водою, освітленням, аптечками, мобільним зв’язком, доступом до мережі інтернет, живленням для мобільних пристроїв, місцем відпочинку, предметами першої необхідності для мам та дітей. У кожному з пунктів є генератор.

Про місцезнаходження та час роботи «Пунктів Незламності» можна дізнатися з відкритих джерел – Дія, nezlamnist.gov.ua, з сайту Бердичівської міської ради .

Нагадуємо також про те, що «Пункт Незламності» – це місце для короткотривалого одночасного перебування від 40 до 500 осіб.

«Пункти Незламності» – місце Вашої безпеки під час тривалого відключення електроенергії чи тепла!

Виконавчий комітет Бердичівської міської ради

Останні новини