Діти загиблих бердичівських Героїв-Захисників передали подарунки до військового шпиталю

1-20

Через кляту війну ця малеча вже ніколи тут, на Землі, не зможе заглянути в очі своїм татусям, котрі загинули, захищаючи Україну. Через кляту війну ці чоловіки опинилися у шпиталі. Бог зна, скільки вони не бачили своїх синів та доньок. Склалося так, що на мить усі, немовби, зустрілися – діти з батьками. Нехай образно, нехай кожен у своїй уяві, але…

До військового шпиталю завітали діти загиблих у боротьбі з рашистами бердичівлян. Завітали, аби передати подарунки бійцям, котрі перебувають у закладі на лікуванні. З такою ініціативою виступила спільнота родин полеглих Героїв, її підтримали у міській раді.

Підписані Захисникам посилки приїхали з Хмельниччини: їх збирали учні Волочиського ліцею № 1. У 32-х коробках – предмети гігієни, шкарпетки, солодощі, дитячі листи до наших оборонців. Все зібране хмельничани через одну з церков передали батькам загиблого воїна-бердичівлянина Володимира Катюшка. Ті зорганізували вже бердичівську дітвору і усі разом завітали до наших хлопців.

Люди, здебільшого, звикли до того, що на те, аби щось подарувати, потрібен привід. У січні, говорить Володимир Катюшко-старший, їх було вдосталь – і релігійних свят, і дат, пов’язаних із війною. Вдосталь було днів, годин і митей, коли згорьовані батьки згадували своїх синів, дружини – чоловіків, а діти – татів. А привід, власне, який… Аби дочекатися найзаповітнішої дати – настання переможного миру та дня, починаючи з якого, українці припинять отримувати чорні сповіщення про смерть рідних та почнуть жити у спокої. А всі ті, хто отримав сьогодні дитячі подарунки, повернуться живими до своїх дітей.