Бердичів

міська рада

За місяць до свого дня народження геройськи пішов із життя Захисник України Микола Матіящук

Матіящук_сайт

Україна незламна у рішучому прагненні вигнати зі своєї землі рашистських окупантів. Тривають важкі бої на різних ділянках фронту, під час яких Сили оборони демонструють безприкладну звитягу, стійкість, мужність та вірність військовому й громадянському обов’язкам. Загибель кожного Воїна – непоправна втрата. Для найближчих людей, для побратимів, для громади й усієї країни…

Днями таку втрату понесла бердичівська громада: 21 січня в одному з боїв, що точився у Покровському районі Донеччини, геройськи загинув Микола Матіящук. Загинув, не зрадивши Батьківщині та військовій присязі, до останнього подиху залишаючись славним Українським Захисником.

Він народився у Бердичеві. Закінчив школу № 3, потім ПТУ № 4 за спеціальністю «Слюсар». Відслужив в армії, якийсь час попрацював на «Прогресі», а потім поїхав шукати роботу за кордоном. За зароблені кошти придбав автомобіль і вирішив працювати на себе: надавав транспортні послуги.  

Микола Матіящук боровся з ворогом, будучи старшим водієм гранатометного взводу механізованого батальйону однієї з військових частин ЗСУ. За час проходження служби, за оцінкою керівництва, старший солдат Матіящук проявив себе виключно з позитивного боку. Був відповідальним при виконанні поставлених завдань і небайдужим до всього, чим жив його підрозділ.

Рідні розповідають, що Микола дуже часто розповідав їм одну історію: протягом життя йому не раз снився один і той самий сон про те, як до нього, начебто, звертаються військові з вимогою йти служити. Він відповідає, мовляв, вже відслужив своє, а вони йому: «Ти повинен відслужити ще один рік». Миколу Матіящука мобілізували наприкінці січня 2023-го. Рівно через рік його не стало. У лютому нашому землякові мало виповнитися 53 роки.

Вічна Пам’ять та Шана тобі, Герою! Честь!

Бердичівський міський голова Сергій Орлюк, Бердичівська міська рада, її виконавчий комітет та уся багатотисячна бердичівська громада глибоко сумують із приводу загибелі Миколи Матіящука та щиро співчувають його рідним і близьким. Бердичів та Україна будуть пам’ятати, помстяться і переможуть!