Бердичів

міська рада

Комплексну послугу з формування життєстійкості мають намір надавати у Бердичеві

DSC_0042-2

Реалізацію експериментального проєкту з запровадження комплексної соціальної послуги з формування життєстійкості обговорили на робочій зустрічі за участі міського голови Сергія Орлюка, заступниці міського голови Олени Петрівської, представників Благодійного фонду «Карітас Бердичів УГКЦ», а також керівництва управління сім’ї та соціального захисту населення і КУ «Центр надання соціальних послуг».

На початку жовтня 2023 року вийшла відповідна Постанова Кабміну. Координатором проєкту виступає Міністерство соціальної політики України, учасниками, з одного боку, є Фонд соціального захисту осіб з інвалідністю, з іншого – територіальні громади.

У Бердичеві формуванням життєстійкості займатиметься «Карітас Бердичів УГКЦ» у партнерстві з місцевими соціальними службами та організаціями, в яких опікуються підтримкою потребуючих. Сьогодні, за оцінкою керівника фонду отця Романа Шкрібенця, такої підтримки чи не найбільше потребують родини військовослужбовців.

Минулого року учасниками проєкту стали 30 територіальних громад із 14-ти областей України, у 2024-му послугою з формування життєстійкості планують охопити ще 120 громад.  

Із метою та формами надання послуги, її моделлю та змістом можна ознайомитися нижче.