Комунальники громади звітують про роботи, виконані у період 22.01.2024 р – 26.01.2024 р

Тижневий-звіт-комунальників-2

МКАРС

• 22.01 Обслуговування внутрішньо-будинкових мереж, встановлення LED світильників вуличного освітлення (вул. Театральна, вул. Одеська).
  • 23.01 Обслуговування внутрішньо-будинкових мереж, видалення та вивіз аварійних дерев (вул. Вінницька), перевозка речей вивільної квартири, переданої військовому (вул. Руська).
  • 24.01 Обслуговування внутрішньо-будинкових мереж, встановлення LED світильників вуличного освітлення та пере підключення лінії вуличного освітлення (вул. Білопільська), видалення та вивіз аварійних дерев (вул. Вінницька).
  • 25.01 Обслуговування внутрішньо-будинкових мереж, видалення та вивіз аварійних дерев (вул. Вінницька), огородження аварійної ділянки (пр.. Пляжний).
  • 26.01 Обслуговування внутрішньо-будинкових мереж, встановлення LED світильників вуличного освітлення (пр.. Крилова).

МКП «Бердичівкомунсервіс»

• 22.01. Прибирання та вивезення ТПВ на закріплених дільниця вул. Чорновола , Миру ,30-ти річчя Перемоги, Ш. Алейхема; посипка тротуарів : вул. Лупова ,Дж. Конрада, Миру , Ш. Алейхема , 30- ти річчя Перемоги, Толстого; Реставрація дорожніх знаків,боротьба з ожеледицею, розчистка та посипка догір, тротуарів, зупинок та пішохідних переходів,вивіз ПСС по ящиках,вивіз снігу вул.Європейська (Універмаг); омолодження дерев вул. Старікова,7, 9; Кронування дерев.вивезення гілля вул. Героїв України, Старікова.
  • 23.01. прибирання та вивезення ТПВ на закріплених дільницях; посипка тротуарів вул. Цадика, П. Комуни, Раскової , Семенівська, відлов безпритульних тварин; Реставрація дорожніх знаків; розчистка від снігу та посипання піско-соляною сумішшю доріг, тротуарів, пішохідних переходів; омололдження дерев вул. Одеська, вивезення гілля вул. Старікова, Одеська.Вінницька, пров. Ветеринарний.
  • 24.01. Прибирання та вивезення ТПВ на закріплених дільницях; розчистка від снігу та посипка піско-солною сумішшю доріг, тротуарів, пішохідних переходів; Реставрація дорожніх знаків, боротьба з ожеледицею, розчистка та посипка догір, тротуарів, зупинок та пішохідних переходів,роозчистка зливових решіток.
  • 25.01 Прибирання та вивезення ТПВ на закріплених дільницях; Вивезення піско-соляної суміші по ящиках; реставрація дорожніх знаків; розчистка зливових решіток,відлов безпритульних тварин, розчистка від снігу та посипання піско-соляною сумішшю доріг, тротуарів, пішохідних переходів, зупинок громадського транспорту, розпилювання ,порубка , складання поруб очних залишків-база, досипання піску в ящики вулиці міста.
  • 26.01. Прибирання та вивезення ТПВ на закріплених дільницях.; розчистка та посипання піско- соляною сумішшю доріг, пішохідних переходів, зупинок громадського транспорту; реставрація дорожніх знаків; розчистка зливових решіток по місту,ремонт світлофору перехрестя вулиць Європейська-Данилівська, боротьба з ожеледицею: розчистка та посипка догір, тротуарів, зупинок та пішохідних переходів, відлов безпритульних тварин.

КП «Комбінат комунальних підприємств»

З 19.01.2024р по 25.01.2024р.

• Надали 22 платні ритуальні послуги.
  • Провели поховання 1 особи без певного місця проживання.
  • Проводили санітарну очистку кладовищ: розчистка снігу міжсекторних доріг, розчистку порослі, вивіз сміття на секторах кладовища по вул. Бистрицькій 116

МКВЖРЕП № 7

• Виконано ремонт водостічної труби буд.Європейська.11-1п
  • Вивезено великогабаритне сміття 12 м3 і очищено приміщення кв №51 буд.по вул.Руській,4а. Виконання 47- ми заявок мешканців на внутрішньобудинкових мережах електро-водопостачання та водовідведення.
  • Ремонт мережі водопостачання з заміною : – 2 м Європейська,128 -4під.
  • Ремонт мережі теплопостачання з заміною : – 2м Вінницька, 65

МКП «Бердичівводоканал»

• 22.01. Ліквідація прориву водопровідній мережі на Свердловині №14 по вул. Короленка. Ліквідований прорив в водопровідному колодязі по вул. Спартаківська,30. Ліквідовані затори на каналізаційних мережах в кількості – 9 шт. по вул. Одеська,36/1, 66а, вул. Вінницька,12, 65, вул. Житомирська,46, вул. Миру,4, вул. Грецька,10, вул. Бр. Міхееєвих,5
  • 23.01. Ліквідація прориву на водопровідній мережі по вул. Ватутіна,8 Ліквідація заторів на каналізаційній мережі в кількості – 4 шт. вул. Толстого,20, вул. Озерна,12, вул. Ак. Павлова,9, пров. Котляревського,8.
  • 24.01. Ліквідація заторів на каналізаційній мережі в кількості – 3 шт. вул. Житомирська,115, вул. В.Вітківського,44, вул. Соборна,9.
  • 25.01. Ліквідація прориву на водопровідній мережі по вул. Семенівська,16, вул. Газопровідна,9. Ліквідація заторів на каналізаційній мережі в кількості – 5 шт. по вул. Одеська,66а, вул. Вінницька,12, вул. Європейська,85, вул. Житомирська,35, вул. Семенівська, 4 (ліцей №10).
  • 26.01. Ліквідація прориву на водопровідній мережі дитячий заклад оздоровлення та відпочинку «Соколятко» с. Скраглівка. Ліквідація прориву в водопровідному колодязі НС №5 вул. Гірська. Ліквідація заторів на каналізаційній мережі в кількості – 4 шт. вул. Раскової,11 вул. Семенівська,4 (ліцей №10) вул. Газопровідна,21а, вул. Червона,57.