Минулий рік у «Білій турі» завершили швидкими шахами

IMG_5295-1

Міський центр «Спорт для всіх» з 22 грудня по 28 грудня 2023 року у шаховому клубі «Біла тура» провів спортивні  заходи  зі  швидких шахів для найменших шахістів з нагоди «Зимових свят» у рамках соціального проекту «Активні парки – локації здорової України».

22-23 грудня 2023 року був проведений турнір для найменших початківців, які займаються шахами не так давно. В турнірі взяли участь 8 вихованців «Білої тури» та дітей  з різних районів міста.

Переможці  заходу  були нагороджені медалями, грамотами та цінними подарунками  від МЦФЗН «Спорт для всіх».

Результати змагань зі швидких  шахів:

1 місце  –  Нікіта Петрівський

2 місце  –  Андрій Міщук

3 місце  –  Тимур Бойко

26-28 грудня 2023 року пройшов турнір для більш досвідчених початківців, які займаються шахами. У турнірі взяли участь  вихованці шахового клубу «Біла тура» та діти з різних районів міста.

Переможці  заходу були нагороджені медалями, грамотами та цінними подарунками  від МЦФЗН «Спорт для всіх».

Результати змагань зі швидких  шахів:

1 місце  –   Давід Фурманчук

2 місце  –   Ярослав Гуцалюк