Бердичів

міська рада

Перший цього року особистий прийом громадян провів Сергій Орлюк

1-11

Із проблемами мешканців громади під час першого у 2024-му році особистого прийому розбирався Сергій Орлюк. Бухгалтерка з майже 23-річним стажем звертається з проханням посприяти у працевлаштуванні. Чоловік з інвалідністю скаржиться на труднощі зі встановленням тимчасового гаража. Сьомим у черзі на квартиру стоїть ліквідатор аварії на ЧАЕС – чи може він розраховувати на її отримання?..

Подружня пара пенсіонерів має борг перед КП «Бердичівтеплоенерго» у сумі 17,0 тис. грн. Склали договір реструктуризації, за яким борг можна буде сплатити частинами. Ось лише перший внесок дорівнює 6,0 тис. грн. Просять зменшити його хоча б утричі. А ще просять допомогти в оформленні субсидії, бо без неї, мовляв, сплачувати буде нереально. На місці підраховують, скільки треба буде платити щомісяця, якщо і субсидію отримають, і перший внесок їм, припустимо, зменшать. На позитивний результат не виходять – навіть поточні платежі під питанням. Чоловік – фізична-особа підприємець: ремонтує взуття. Бізнес майже зовсім стоїть, про прибутки навіть мова не йде. Відмовитися від ФОП категорично не бажає: війна закінчиться, мотивує, можливо, тоді щось змінитися.

10 років тому у неї помер чоловік, розповідає міському голові чергова відвідувачка. Облаштували могилу, встановили пам’ятник. З тильного його боку нічого не було, лише сміття. Пізніше на тому місці поховали людину. Теж встановили пам’ятник, стіл, а для лавочки, мабуть, не вистачило місця. Тож іншого нічого не вирішили як облаштувати її мало не під самим сусідським пам’ятником. Правда, для цього довелося поколоти чужу, вже встановлену, плитку. Жінка просить допомогти ліквідувати лавку, через яку, начебто, й підступитися до пам’ятника чоловікові не може.

У подвір’ї одного з ОСББ, що на Данилівській, впало дерево. А впавши, пошкодило автівку, що належить чоловіку з інвалідністю. Дві представниці будинку повідомляють Сергію Орлюку про те, що мова йде про відшкодування збитків у розмірі 220,0 тис. грн. Окрім того, цікавляться, чи не можна забезпечити чоловіка житлом на І поверсі, бо мешкає той на ІІІ-му, і сусіди вимушені заносити його до власної оселі.

Під час прийому до спілкування з людьми у разі потреби залучалися фахівці – юристи, керівники галузей ЖКГ та архітектури і земельних відносин тощо. За кожним зверненням Сергій Орлюк надав відповідні роз’яснення й консультації. Низку доручень отримали спеціалісти міської ради та її виконавчого комітету.

Останні новини