Бердичів

міська рада

Прибирання від снігу прилеглих територій – вимога закону! Стосується вона як керівників підприємств та установ, так і підприємців та мешканців приватних домоволодінь.  

419465125_391265873414670_6989201213636293654_n-1

У зв’язку з посиленням снігових опадів муніципальна інспекція Бердичівської міської ради звертається до керівників підприємств, установ, організацій, орендарів, приватних підприємців та мешканців приватних домоволодінь з тим, аби вони організували роботи з прибирання прилеглих територій від снігу.

Власники, балансоутримувачі, користувачі або особи, які утримують території, надані їм, відповідно до вимог чинного законодавства, у власність чи користування, ЗОБОВ’ЯЗАНІ:

  • забезпечувати зимове прибирання прилеглої території на відстані не менше 10 м від межі земельної ділянки або фасадів будинків;
  • мати власний, необхідний для прибирання снігу і льоду, ручний інвентар, достатній запас матеріалу для посипання з метою своєчасного проведення протиожеледних заходів;
  • прибирати сніг негайно (від початку снігопаду) для запобігання утворенню накату;
  • негайно очищати дахи, карнизи та інші елементи будинків, споруд, будівель від снігу та бурульок із дотриманням застережних заходів щодо безпеки руху пішоходів;
  • огороджувати небезпечні місця на тротуарах, переходах;
  • вивозити сніг та бурульки, що зняті з дахів, карнизів та інших елементів будинків, споруд, будівель, протягом доби.

Власники садиб малоповерхової забудови мають здійснювати очищення від снігу (в разі наявності) тротуару вздовж огорожі на проїжджу частину під механізоване прибирання, при цьому скидання снігу не повинно перешкоджати руху транспортних засобів.

Забороняється скидати сніг з тротуарів на проїзну частину вулиці після завершення робіт з її механізованого прибирання.

УВАГА! Посадові особи підприємств, установ, організацій несуть відповідальність за невиконання заходів із благоустрою, а також за дії чи бездіяльність, що призвели до завдання шкоди майну та/або здоров’ю громадян, на власних та закріплених за підприємствами, установами, організаціями територіях, відповідно до закону.

Осіб, винних у порушенні правил благоустрою території населеного пункту, буде притягнуто до адміністративної відповідальності, передбаченої ст. 152 КУпАП.

Муніципальна інспекція Бердичівської міської ради

Останні новини