Бердичів

міська рада

Сергій Орлюк перевірив хід виконання аварійно-ремонтних робіт на місці прориву одного з центральних колекторів

1-4

Сергій Орлюк побував на місці прориву водогону, на якому у другій половині дня 10 січня стався прорив. Аварія, нагадаємо, виникла на одному з центральних колекторів, через який проходить водопостачання більшої частини міста, тож через вимушену зупинку насосної станції без води залишилися райони Центру, лікарні, Загребелля, Вокзалу, Центрального ринку, Дитячого світу, частина Червоної Гори.

Із самого ранку 11 січня на місці ймовірного прориву почалися аварійно-ремонтні роботи: працівники МКП «Бердичівводоканал», очолювані директором підприємства Костянтином Анучіним, намагаються виявити джерело витоку води.

Наразі шукають саму трубу. Якщо, згідно існуючої схеми, вона виявиться діаметром 500 мм., і якщо те, що розкопають, відповідатиме схемі, яка є у розпорядженні комунальників, то з високою ймовірністю уладнати проблеми зможуть уже до вечора 11 січня. Принаймні, все обладнання, необхідне для оперативного ремонту, в наявності є. Головне на даний момент – знайти сам водогін та джерело витоку.