Участь у проєкті «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги» та роботу ради з питань національно-патріотичного вихвання обговорили на зустрічі під головуванням Сергія Орлюка

DSC_0183-1

Усі 15 закладів загальної середньої освіти бердичівської громади долучилися до проєкту «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги». Майже сорок відсотків школярів братиме участь у 5 різних видах спорту: футзал ,баскетбол , волейбол, спортивне орієнтування, черліденг.

Директори шкіл зустрілися з міським головою Сергієм Орлюком та амбасадоркою проєкту Юлією Олішевською. У ході робочої зустрічі обговорювалося питання залучення більшої кількості дітей до змагань та популяризація здорового способу життя, фінансування , підбір складу суддів , порядок проведення l та ll етапів шкільної ліги.

Окрім того, міський голова поспілкувався з членами міської координаційної ради з питань
національно-патріотичного виховання, склад якої нещодавно оновили. Було окреслено головні напрямки подальшої роботи. Своє друге засідання група планує провести вже на початку лютого.