Бердичів

міська рада

У боротьбі з окупантами на Донеччині геройськи загинув 39-річний Юрій Сергєєв

Сергєєв_сайт

Чорна звістка надійшла до бердичівської громади: в одному з боїв, що точилися на Бахмутському напрямку, геройськи загинув Юрій Сергєєв.

Йому було 39 років… На світ Юрій з’явився на Вінниччині, у Бердичеві закінчив школу № 3 та 4-те профтехучилище. Обрана ще в юному віці спеціальність – зварювальника – йшла з ним поруч усе недовге життя. Він вважався справжнім майстром своєї справи, і де б не працював, всюди був у повазі й авторитеті: чи то на виробництві кованих виробів, чи то на обшивці автівок, чи то на підприємстві, де приймали метал.

З улюбленою професією і з мирним життям Юрій розлучився у травні 2023-го. Зі зварювальника перетворився на старшого навідника обслуги міномета 4-ї бригади оперативного призначення Національної гвардії України. У складі нацгвардійців доблесно бив ворога, не даючи тому розповзтися його рідною Україною. Був справжнім Воїном – мужнім, стійким, відповідальним. З честю виконував усі поставлені завдання. 22-го січня старший солдат Юрій Сергєєв прийняв свій останній бій, до останнього подиху залишаючись вірним Батьківщині й кожному з нас.

Вічна Шана та Пам’ять тобі, Герою! Честь!

Бердичівський міський голова Сергій Орлюк, Бердичівська міська рада, її виконавчий комітет та уся багатотисячна бердичівська громада глибоко сумують із приводу загибелі Юрія Сергєєва та щиро співчувають його рідним і близьким. Бердичів та Україна будуть пам’ятати, помстяться і переможуть!