Бердичів

міська рада

У тих, хто ще не у війську, наразі є можливість обирати, де та за якою спеціальністю служити – обласний ТЦК та СП

Дизайн-без-названия-19-1

Багато підрозділів мають офіційні сторінки в соціальних мережах, де є оголошення про рекрутинг. Або з контактами вам можуть допомогти друзі чи знайомі, які проходять службу в обраному вами підрозділі. Про це з посиланням на АрміяІнформ повідомляють у Житомирському обласному ТЦК та СП.

‼️Якщо підрозділ готовий вас до себе взяти, і вам підходять всі умови, то там вам мають зробити рекомендаційний лист (відношення). Із цим документом потрібно прийти в ТЦК та СП для подальшої мобілізації.

Скільки саме вакансій у Силах оборони України — закрита інформація. Утім, хто потрібен війську, можна зрозуміти з відкритих джерел – на рекрутингових платформах thelobbyx.com, Work.ua, Robota.ua, Olx.ua.

🔸Значна кількість з них стосуються бойових спеціальностей: стрільці, гранатометники, розвідники, штурмовики, сапери тощо.

🔸Окремо можна сказати про велику кількість вакансій для операторів БПЛА, значний попит є на фахівців, які можуть збирати і ремонтувати безпілотники та робити для них боєприпаси.

🔸Також є попит на зв’язківців, фахівців з радіоелектронної боротьби та радіоелектронної розвідки. І ця тенденція залишатиметься й надалі, адже розвідувальні та ударні дрони, засоби РЕР та РЕБ — це те, що нині відіграє важливу роль на фронті та потребує розвитку та масштабування.

А отримати більшість із цих навичок завдяки різним програмам можуть і цивільні.

🔸Окрім бойових спеціальностей, є і досить велика кількість вакансій, що перегукуються із цивільними спеціальностями: водії, фахівці з логістики, фахівці з рекрутингу, електрики, механіки, медики, бухгалтери, кухарі, діловоди.

Джерело: https://www.facebook.com/zt.otck

#Контракт_ЗСУ#вакансії_ЗСУ#операторБПЛА#ТЦК#контракт_ТЦК#рекрутинг#миЗСУ