Бердичів

міська рада

20 проєктів рішень розглянули на засіданні виконавчого комітету

DSC_0071-1

Відбулося перше у новому році засідання виконавчого комітету: на розгляд членів виконкому винесли 20 проєктів рішень. Два з них стосувалися матеріальної допомоги сім’ям трьох загиблих Захисників України: кожна сім’я отримає по 50,0 тис. грн.

На засіданні затвердили Положення про конкурсну комісію з визначення аптечних та стоматологічних установ громади або лікувально-профілактичних закладів, що будуть надавати пільги та послуги громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, а також склад комісії. Зазнали змін склад комісії з перейменування вулиць, провулків та площ бердичівської громади, а також склад міської координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання.

Змінено перелік та вартість ритуальних послуг на здійснення одного поховання учасника бойових дій або інваліда війни: відтепер вартість таких послуг складатиме 3 426,80 грн. Вартість окремих послуг динамічна i може змінюватись, вказано у рішенні, проте загальна сума не повинна перевищувати встановлений розмір 3 426,80 грн.

Сім розглянутих на засіданні проєктів рішень стосувалися сфери захисту дитячих прав.