Бердичів

міська рада

Бердичів приймає близько сотні учасників обласного чемпіонату з важкої атлетики

Дизайн-без-названия-3

Протягом 2-х днів у бердичівському Палаці Спорту проходитиме чемпіонат області з важкої атлетики. Його учасниками є юнаки та дівчата віком до 17 років – всього близько сотні спортсменів. Представляють вони найпотужніші важкоатлетичні школи Житомирщини – Бердичева, Звягеля, Ємільчиного, Баранівки, Ярунської громади. Змагатимуться юні важкоатлети у двох видах – ривку та у поштовху: переможці визначатимуться за сумою кращих показників за двома видами.

Головним організатором проведення чемпіонату виступила ГО «Федерація важкої атлетики Житомирської області», співорганізаторами першості стали Бердичівська міська рада, Житомирська ОВА, обласне відділення НОК України, в якому підготували чимало заохочувальних призів для призерів та переможців першості.

Загалом, як зазначають фахівці, обласна школа важкої атлетики – то спільнота, сильна не лише фізично, а й своїми досягненнями та майстерністю. Зокрема, 2023-й рік вважається у ній знаковим на перемоги й різного роду здобутки на всеукраїнському рівні, і як один із результатів – звання Лауреата спортивного року-2023. Лауреатами стали як, власне, сама федерація, так і окремі її представники: Олег Ніколаєнко, Валерій Постіженко та двоє наших земляків – Людмила Гвіздон та Марк Гвіздон. Людмила – майстерка спорту з важкої атлетики, в. о. керівниці обласної федерації, тренерка-викладачка відділення важкої атлетики ДЮСШ м. Бердичева. Марк – рекордсмен Житомирщини серед юнаків до 13 років, один із найсильніших важкоатлетів України у своїй віковій та ваговій категорії.

Присутніх на відкритті чемпіонату привітали начальник управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської ОВА Сергій Козловець, секретар Бердичівської ради, виконавчий директор обласного відділення НОК України Богдан Коляда, головна суддя змагань Людмила Гвіздон, т. в. о. виконуючої обов’язки начальниці відділу молоді та спорту Бердичівської міської ради Марина Гордон, директор ДЮСШ м. Бердичева Олександр Подгорчук.

У свої виступах вони, перш за все, дякували ЗСУ за можливість проводити подібні змагання, жити й працювати. Дяку також висловили на адресу батьків та тренерів, котрих не полишає натхнення й бажання бачити молодь здоровою, сильною та успішною. Нехай множаться здобутки важкоатлетичної Житомирщини, нехай радіють заслуженим перемогам юні спортсмени, а ті, кому ще лишень належить вийти на поміст, переборють усі страхи та встановлять особисті рекорди.

Один відгук

  1. Гвіздон Марк рекордсмен УКРАЇНИ, наразі з Житомирської області єдиний рекордсм у всіх вагових та вікових категоріях. Поділіться, будь ласка, хто ще з Бердичева є офіційно рекордсменом саме України, з яких видів спорту. Дякую