Бердичів

міська рада

Важливість встановлення системи «Безпечне місто» обговорили Сергій Орлюк та керівництво поліції

DSC_0002-11

Важливість встановлення на території громади системи «Безпечне місто» обговорили під час зустрічі Сергій Орлюк та заступник начальника Бердичівського районного відділу поліції Кирило Душинський.

Така система здатна забезпечити оперативний цілодобовий контроль за ситуацією у місті в режимі реального часу. У сучасному світі «Безпечне місто» забезпечує автоматизацію та вирішення важливих завдань у процесі життєдіяльності. Її наявність, з-поміж іншого, дозволяє підвищувати безпеку на дорогах та вулицях, охопити основні транспортні розв’язки та місця проведення тих чи інших загальноміських заходів.

Система здатна розпізнавати обличчя та номерні знаки автівок, фіксувати порушення правил дорожнього руху та різного роду правопорушення.

У тому, аби «Безпечне місто» діяло у Бердичеві, зацікавлені обидві сторони – і сама громада, і правоохоронці, адже система напряму має впливати на криміногенну ситуацію. У час, коли в країні йде війна, правопорядок у місті – одне з пріоритетних завдань.

У Бердичеві активно опрацьовують можливість встановлення такої системи, інформував міський голова. Зокрема, розглядається питання розробки проєктної документації. “Безпечне місто” коштує чималих грошей, і силами одного лише бюджету громади таке придбання не здійснити. Тож, звертає увагу Сергій Орлюк, наразі ведеться пошук можливих джерел фінансового забезпечення проєкту.