Високі нагороди за Сина й за Матір отримали батьки Миколи Бульби та донька Олени Безкровної

bd42bf22-87c5-4b66-8cdd-d1a7c4b92d91-1

Орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно) нагороджено загиблого Захисника України Миколу Бульбу. Пам’ятним знаком «26 артилерійська бригада» (посмертно) нагороджено загиблу Захисницю України Олену Безкровну. Високі нагороди на початку 47-ї чергової сесії Бердичівської міської ради отримали батьки Миколи – пані Віра та пан Дмитро, а також донька пані Олени – Дар’я.

За кілька днів до загибелі він відзначив своє 25-річчя… Її побратими-артилеристи називали Янголом-Охоронцем… Він вивчився на програміста, пішов за вищою освітою до столичного національного університету будівництва і архітектури, а коли розпочалася велика війна став Воїном-Добровольцем. Вона на цивілці працювала медиком, у 2019-му підписала контракт із ЗСУ та пішла служити до артилерійської бригади.

Микола Бульба ніс службу командиром гармати артвзводу, Олена Безкровна – бойовою медикинею. Микола свій останній бій прийняв на Запорізькому напрямку, Олена – на Харківському. Такі різні, скаже, можливо, хтось…

Вони обоє були дуже комунікабельні, приязні, людяні. Обоє – міцніші за будь-який метал у своїй рішучості визволити Україну від ворога. Обоє моляться за нас і несуть варту у Небесній когорті оборонців. Обоє навічно у пам’яті нації сильних та вільних.