Бердичів

міська рада

Героєм вирушив у засвіти 37-річний Захисник України Дмитро Безган

Безган_сайт-1

Українські Сили оборони продовжують писати Книгу доблесного протистояння рашистській окупантській навалі. У цій Книзі буде все, що може тягнути за собою велика війна зі знавіснілою злочинною ордою недолюдей – вбивць, садистів, насильників, мародерів. Світлі сторінки зі звитягою, стійкістю, мужністю та відданістю Батьківщині межуватимуть з чорними сторінками, просякнутими кров’ю, біллю й сльозами.

Одна зі сторінок буде присвячена 37-річному бердичівлянину Дмитру Безгану, котрий поклав власне життя за переможне й успішне майбутнє України, рідної бердичівської громади, своєї родини та кожного українця.

Дмитро з’явився на світ у Бердичеві у березні 86-го. Після того, як відучився у 8-й школі, пішов служити до армії. Відслужив і вирішив: освіту далі здобувати не буде – буде працювати. Є така категорія чоловіків, котрі не уявляють свого життя без автомобіля, котрі, наче поріднені з технікою. Дмитро, схоже, був одним із таких. Спочатку якийсь час працював у службі таксі, потім поїхав на роботу за кордон. Повернувшись до України, взявся переганяти автівки: у місті його добре знали саме як класного водія та надійну людину.

У вересні 2022-го Дмитра Безгана мобілізували. На фронті він не розпрощався зі своєю звичною спеціальністю: служив водієм-оператором у взводі радіоелектронної боротьби 132-го окремого розвідувального батальйону. Мав авторитет Воїна, на якого можна покластися у найскладніші моменти – відповідального, професійного, сильного духом. 02 лютого наш земляк геройськи загинув, виконуючи бойове завдання на Запорізькому напрямку.

Вічна Пам’ять та Шана тобі, Герою! Честь!

Бердичівський міський голова Сергій Орлюк, Бердичівська міська рада, її виконавчий комітет та уся багатотисячна бердичівська громада глибоко сумують із приводу загибелі Дмитра Безгана та щиро співчувають його рідним і близьким. Бердичів та Україна будуть пам’ятати, помстяться і переможуть!

Останні новини