Бердичів

міська рада

Громада у скорботі: на Харківщині геройськи загинув 36-річний комвзводу Ігор Прокопчук

Прокопчук-Ігор_сайт

Пішов третій рік доблесного протистояння українців повномасштабній агресії росії. Ті, кого свого часу називали «другою армією світу» і боялися, як вогню, видають як тріумф, коли через місяці шалених атак із землі та з неба вдається просунитися на якісь кількасот метрів. Не дають їм зробити більшого наші Сили оборони, котрі здобули заслужену славу мужніх, стійких, самовідданих та фахових воїнів.

Таким Воїном був і бердичівлянин Ігор Прокопчук, котрий 17 лютого геройськи загинув на Куп’янському напрямку. 36-річний молодший лейтенант Прокопчук ніс службу у 32-й окремій механізованій бригаді на посаді командира механізованого взводу. Залишався вірним військовому обов’язку до останньої миті свого земного життя.

Вічна Пам’ять та Шана тобі, Герою! Честь!

Бердичівський міський голова Сергій Орлюк, Бердичівська міська рада, її виконавчий комітет та уся багатотисячна бердичівська громада глибоко сумують із приводу загибелі Ігоря Прокопчука та щиро співчувають його рідним і близьким. Бердичів та Україна будуть пам’ятати, помстяться і переможуть!

УВАГА! Церемонія прощання з Ігорем Прокопчуком відбудеться у четвер 29 лютого.

Заупокійне богослужіння за Українським Воїном розпочнеться о 09:00 у Храмі Святого Рівноапостольного князя Володимира і Священномученика Йосафата УГКЦ (вул. Одеська, 19-а).

О 10:00 з Ігорем Прокопчуком прощатимуться у гарнізонному Будинку офіцерів (вул. Є. Старікова, 17).

ВІДДАМО ШАНУ СЛАВНОМУ ЗЕМЛЯКОВІ! 🙏💙💛🇺🇦