З Днем Єднання України, громадо!

03007a53-d010-1200x630-1

Коли два роки тому з’явилася інформація про те, що, можливо, 16 лютого росіяни підуть на Україну вже не гібридно, а відкрито й повномасштабно, українці відповіли тим, що підняли по всій країні синьо-жовтні прапори.

За задумом керівництва держави, такий крок мав символізувати те, що народ України єдиний у своїй рішучості відповісти на зовнішню загрозу та на пов’язані з нею виклики. З того часу 16 лютого увійшов до календаря національних свят як День Єднання України.

Ось уже зовсім скоро 2 роки, як ми воюємо з армією, котра колись за силою вважалася другою у світі. Не зламалися. Вистояли. Більш того, розвіяли міф про «другу за силою», продемонструвавши світу, наскільки стійкими, мужніми, самовідданими й професійними є оборонці України.

А ще ми довели світу й самі собі те, що справжня сила – в єднанні. Коли нація є одним цілим, вона здатна перемогти того, в кого і зброї більше, і війська.

Тож з Днем Єднання, громадо! Лише разом переможемо!

З повагою – Бердичівський міський голова Сергій ОРЛЮК