Бердичів

міська рада

Легалізація заробітної плати – соціальна захищеність кожного працюючого громадянина в майбутньому!

Зображення1

Заробітна плата є однією з головних економічних категорій, яка поєднує інтереси працівників, роботодавців, держави та впливає на рівень життя населення.

Насущною проблемою сьогодення у нашому місті залишається виплата заробітної плати «в конвертах», яка несе за собою багато негараздів як місту так і кожному з нас.

Нелегальна заробітна плата послаблює соціальний захист працівників, зменшує надходження до бюджетів та державних соціальних фондів.

Ухиляючись від офіційного укладання трудових відносин, виплачуючи заробітну плату «в конвертах» роботодавці фактично позбавляють захисту трудових прав своїх працівників: на відпустки, оплату тимчасової втрати працездатності, отримання допомоги  при травмуванні у разі нещасного випадку на виробництві, тощо.

Робочою групою з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення виконавчого комітету Бердичівської міської ради в складі представників управління  економічного розвитку Бердичівської  міської ради, ГУ ПФУ в Житомирській області,  Бердичівської філії Житомирського обласного центру зайнятості 20 лютого 2023 року проведено рейд з метою інформування населення і роботодавців про ризики неофіційного працевлаштування.

Останні новини