Бердичів

міська рада

На перемогу України працюватиме антена для керування дронами від бердичівської фотошколи «F/5.6»

1-4

Перемогу над рашистами можна здобути, будучи єдиною потужною силою – коли на знищення ворога працюватиме кожен українець. Свій черговий внесок у наближення омріяного дня здійснили студенти фотошколи «F/5.6» від ГО «Бердичівська школа практичної фотографії», очолюваних Валерієм Мельниковим та Олегом Силкою. Юні «ловці миттєвостей» передали військовим-артилеристам антену для віддаленого керування дронами.

Такий подарунок став результатом проєкту «F/5.6», що стартував 10 грудня минулого року і завершився 21 січня 2024-го. Тоді фотоспільнота школи розпочала масштабну Різдвяно-новорічну фотосесію. Головними її героями стали військові та їхні сім’ї – за рішенням студентів їх фотографували безкоштовно. Святкові фотозони облаштували у стінах «F/5.6», доклавши чималих зусиль, аби усе навколо пахкотіло казкою. За час, поки тривав проєкт, розповідає Валерій Мельников, було зроблено понад 12,0 тис. світлин з оборонцями України та їхніми родинами.

Паралельно, вже на комерційній основі, участь у фотосетах могли взяти усі бажаючі. За мету було поставлено придбати для Захисників і Захисниць України щось по-справжньому потрібне. Коли проєкт добіг фіналу, Валерій Мельников та Олег Силка зв’язалися з військовими-артилеристами. Ті сказали, що потрібна антена, яка керуватиме дронами. Дрони виявлятимуть цілі, подаватимуть сигнал на арту, ну а там, як кажуть, справа техніки.

І ось урочистий момент передачі. Подарунок вирушає до корегувальників вогню, а саме – до підрозділу, в якому служить один із героїв святкової фотосесії, інформували артилеристи. Студентам, їхнім керівникам та усім, хто долучився до благодійної акції, – щира дяка, а вони продовжать нищити ворога, наближаючи перемогу.

Останні новини