Бердичів

міська рада

Понад два десятки проєктів рішень із питань життєдіяльності громади розглянули на засіданні виконавчого комітету

DSC_0029-1

Чергове засідання виконавчого комітету розпочалося з приємної події – нагородження відзнаками Житомирської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України. Очільниця освітянської профспілки бердичівської громади Анжела Цвєткова вручила Почесний Знак “За соціальне партнерство” секретареві міської ради Богдану Коляді, депутатові міської ради Василю Толочку та заступниці начальниці управління сім’ї та соціального захисту населення Олесі Харитоновій.

Щодо розглянутих членами виконкому проєктів рішень, то два проєкти стосувалися матеріальної допомоги сім’ям загиблих Захисників України: дві такі сім’ї отримають допомогу у розмірі по 50,0 тис. грн. кожній.

З метою створення сприятливих умов для розвитку Музею історії м. Бердичева, удосконалення обслуговування користувачів, організації змістовного дозвілля, задоволення духовних, просвітницьких та інтелектуальних потреб населення, надання послуг у відповідності до вимог сучасності вирішено ввести у закладі платні послуги. Вартість вхідного квитка для дорослих становитиме 40 грн., для школярів та студентів – 20 грн. (з урахуванням тривалості перебування у музеї 45 хвилин). Надання екскурсійних послуг окремим відвідувачам в експозиційних залах (група до 20 осіб) для дорослих – 150 грн. (1 година), для дітей шкільного віку та студентів (група до 20 осіб) – 75 грн. (1 година). З переліком категорій осіб, котрі матимуть право на безкоштовне обслуговування та на 50 % знижку, а також з усіма пунктами проєкту рішення можна ознайомитися на Офіційному сайті Бердичівської міської ради.

Рішенням виконавчого комітету розширено перелік видів суспільно-корисних робіт, а також перелік підприємств та установ, де можливе відбування покарань та адміністративні стягнення у вигляді громадських робіт.  

Фізичній особі-підприємцю погодили місце розташування у с. Скраглівка тимчасової споруди, зблокованої з торговельним павільйоном – задля провадження підприємницької діяльності. Водночас підприємець має облаштувати дві зупинки громадського транспорту та подбати про благоустрій прилеглої території.

З-поміж іншого, члени виконкому затвердили план заходів щодо запобігання та виявлення корупції в діяльності посадових осіб виконавчого комітету Бердичівської міської ради на 2024-2026 роки та внесли зміни до деяких зі своїх попередніх рішень.

Погоджено низку намірів щодо передачі в оренду нерухомого майна комунальної власності Бердичівської МТГ як шляхом проведення електронного аукціону, так і без проведення аукціону.

Один із проєктів рішень, затверджених на засіданні, стосувався стану ведення військового обліку на території бердичівської громади у 2023-му році та завдань щодо його поліпшення у 2024-му. Окрім того, члени виконавчого комітету затвердили план проведення перевірки Бердичівським РТЦК та СП стану організації та ведення військового обліку на території громади та графіку звіряння облікових даних підприємств, установ і організацій громади з обліковими даними Бердичівського РТЦК та СП на 2024 рік.