Бердичів

міська рада

Прозорість та підзвітність: відбулася презентація можливостей для бізнесу від системи «Прозорро.Продажі»

422036007_730337859197780_8931386340051377105_n

У Житомирській ОВА відбулася зустріч керівництва ОВА з представниками АТ “Прозорро.Продажі”, Регіонального відділення Фонду Державного майна України, ОМС, регіонального та релокованого бізнесу, акредитованих майданчиків, з якими працюють органи місцевого самоврядування. Від Житомирської ОВА участь у заході взяв заступник начальника Житомирської ОВА Віктор Градівський, а також представники профільних структурних підрозділів ОВА.

Під час заходу учасники розглянули низку питань, зокрема:

  • можливості для бізнесу, які дає електронна торгова система «Прозорро.Продажі»;
  • кращі інвестиційні активи міст Житомирщини, що невдовзі будуть опубліковані в електронному торговельному систему «Прозорро.Продажі»;
  • приватизація об’єктів державної власності та промо об’єкти Житомирської області;
  • акредитований майданчик. Презентація функціоналу організатора та учасника е-аукціонів для регіонального та релокованого бізнесу.

Віктор Градівський зазначив, що приватизація покликана дати можливість всім охочим викупити об’єкти державної чи комунальної власності, які вже роками простоюють і неефективно використовуються та мають потенціал для відновлення або модернізації виробництва після залучення інвестицій.

«Продаж таких об’єктів приносить реальні кошти до відповідних бюджетів. Це своєю у свою чергу забезпечує зростання економіки, додаткові інвестиції та створення нових робочих місць. Сьогодні вкрай важливо продовжувати роботу бізнесу, зберегти та збільшити робочі місця, надати громадянам можливість підібрати об’єкти для відкриття власної справи. Майно держави повинно працювати на її інтереси та інтереси громадян», — зазначив Віктор Градівський.

Під час заходу учасники мали змогу отримати відповіді на питання, які у них виникають, а також ознайомитися з функціоналом платформи та об’єктами, які можна придбати у держави.

Також учасники розглянули основні принципи на яких побудовані аукціони на «ProZorro.Продажі» – весь процес продажу відбувається публічно і відкрито для повного уникнення корупції.

Останні новини