Бердичів

міська рада

Прощаємося з Олександром Слободянюком… 36-річний оборонець України геройськи загинув у районі Куп’янська.

Слободянюк_сайт

Сильний духом і тілом… Справжній Український Воїн… Командир, якому вірили, якого поважали, за яким йшли у самісіньке пекло, аби навічно залишити там заклятого ворога… Бердичівська громада втратила ще одного свого Сина: у районі Куп’янська геройськи загинув 36-річний Олександр Слободянюк.

Олександр – уродженець Бердичева. Навчався у 10-й школі, після якої вступив до Житомирського вишу – мав бути вчителем фізичної культури. Відслужив в армії, тривалий час працював у пенітенціарній системі – у ВК № 70.

У листопаді 2022-го Олександра Слободянюка мобілізували. Кремезний та спортивний він потрапив до 13-го окремого десантно-штурмового батальйону ім. Героя України Тараса Сенюка. Дослужився до звання молодшого сержанта та посади командира десантно-штурмового відділення. За характеристикою командирів, свою роботу Олександр виконував на відмінно, користувався повагою й авторитетом серед колег та підлеглих. Його мотивації та особистих якостей вистачало на все – на самовдосконалення, на те, аби підтримувати моральний дух серед бійців, і на те, аби кожному приділяти увагу. Він ніколи не пасував перед навантаженнями будь-якого ступеня інтенсивності. Загалом – родом з України, з українським геном та козацькою кров’ю. Яку востаннє пролив 07 лютого…

Вічна Пам’ять та Шана тобі, Герою! Честь!

Бердичівський міський голова Сергій Орлюк, Бердичівська міська рада, її виконавчий комітет та уся багатотисячна бердичівська громада глибоко сумують із приводу загибелі Олександра Слободянюка та щиро співчувають його рідним і близьким. Бердичів та Україна будуть пам’ятати, помстяться і переможуть!