Бердичів

міська рада

Пішов із життя 52-річний Захисник України Віктор Вітусевич

Вітусевич_сайт-1

Бердичівська громада схиляє голови у скорботі за Героєм-Захисником Віктором Вітусевичем: 27-го січня оборонець України завершив своє земне життя.

Стрілець піхотної роти однієї з військових частин ЗСУ матрос Віктор Вітусевич до останнього свого подиху залишався вірним військовому обов’язку та народу України – держави, яку бачив нескореною та вільною. Один із тих, кого називають «найкращими», тих, хто не втік, не побоявся взяти до рук зброю і вийти на смертельну битву з ворогом. Один із тих, кому довічно дякуватимуть за доблесть і звитягу Україна та українці…

Вічна Пам’ять та Шана тобі, Герою! Честь!

Бердичівський міський голова Сергій Орлюк, Бердичівська міська рада, її виконавчий комітет та уся багатотисячна бердичівська громада глибоко сумують із приводу смерті Віктора Вітусевича та щиро співчувають його рідним і близьким. Бердичів та Україна будуть пам’ятати, помстяться і переможуть!

Церемонія прощання з Віктором Вітусевичем відбудеться у п’ятницю 09 лютого.

Заупокійне богослужіння за Українським Воїном розпочнеться о 10:00 у Храмі Святого Рівноапостольного князя Володимира і Священномученика Йосафата УГКЦ (вул. Одеська, 19-а).

Об 11:00 з Героєм прощатимуться у гарнізонному Будинку офіцерів (вул. Є. Старікова, 17)

ВІДДАМО ШАНУ СЛАВНОМУ ЗЕМЛЯКОВІ! 🙏💙💛🇺🇦

Останні новини