Бердичів

міська рада

Рекордна за кількістю проєктів рішень чергова сесія міської ради відбулася у Бердичеві

DSC_0082-4

Близько 120 проєктів рішень винесли на розгляд бердичівських депутатів: за цим показником чергова 47 сесія міської ради мала стати рекордною. До роботи у сесійній залі приступили майже на годину пізніше від запланованого часу – через нестачу кворуму.

На старті народні обранці затвердили Статут Бердичівської міської територіальної громади, проголосували за виділення матеріальної допомоги 12-ти мешканцям, котрі потребують невідкладного лікування важких хвороб (загальна сума допомоги – 45,0 тис. грн.) та залишили себе без Плану роботи на 2024-й рік, проваливши голосування за відповідний проєкт рішення (16 – за, 2 – проти, 3 утрималися).

Далі на депутатів чекало затвердження звітів про виконання місцевих цільових програм. Програм було багато, стосувалися вони різних сфер життєдіяльності громади, у тому числі й допомоги підрозділам ЗСУ. Всього кількість «звітних» проєктів рішень складала близько третини від усіх, що увійшли до Порядку денного. З озвучених потрібної для затвердження кількості голосів не набрали два звіти – щодо виконання Програми матеріально-технічної допомоги 139 батальйону Сил ТРО, а також щодо виконання заходів Програми регулювання чисельності безпритульних та безпородних тварин.

Від звітів перейшли до голосування за внесення змін та за затвердження низки програм на поточний і на наступні роки. А далі –  знову цілий ряд проєктів, цього разу вже пов’язаний з нерухомим майном комунальної власності бердичівської громади. Зі злагодженого голосування випав лише один такий проєкт: у нежитловому приміщенні площею 176,7 м² на Вінницькій, 25, пропонувалося розташувати один із підрозділів КУ «Центр надання соціальних послуг». Роботи багато, місця мало, а треба обслуговувати сотні підопічних, інформувала присутніх директорка Центру Людмила Колесник. Повідомила також про те, що є партнери-міжнародні донори, котрі готові взяти на себе певний ремонт у приміщенні, є частина меблів й обладнання. Інформація, судячи зі всього, не справила враження на 4-х депутатів: при голосуванні вони утрималися, проєкт не прийняли. Пізніше було запропоновано переголосувати за нього, але пропозиція не знайшла необхідної підтримки.

Більшість проєктів, за які залишилося проголосувати, стосувалася земельних питань. П’ять із них депутати не прийняли, один виключили із Порядку денного ще на початку сесії.

П’ятеро – за, чотирнадцять – проти і двоє утрималися. Із таким результатом завершилося голосування за дострокове припинення повноважень депутата міської ради VIII скликання Любові Івасюк.

По завершенні розгляду «Різного» сесію мали закрити. Але не закрили – через брак депутатів у залі. Тож у день проведення наступної сесії перед тим, як оголосити про її відкриття, закриють рекордну 47-му.