Бердичів

міська рада

Російсько-українська війна: незламність перед загрозою повного знищення та геноциду

Вистояли-переможемо

Люті 2014-й, 2022-й, 2024-й… 10 років війни – спочатку гібридної, під соусом «громадянської» та «росії-миротвориці», а потім самої що ні на є відкритої й великої – з тисячами жертв, із тваринною жорстокістю ворога, зі скрєповою сумішшю фашизму, комунізму, імперськості, ікон та сталіна…

Сьогодні жоден свідомий українець не має сумнівів: те, що цинічно декларувалося путінським режимом як «захист російськомовного населення», насправді було й залишається твердим намаганням знищити Україну як державу, українців як націю. Посіяна навколо смерть і неприховані наміри сіяти її далі є очевидним свідченням того, що війна росії з Україною – екзистенційна. Рашисти прагнуть стерти з лиця землі національну ідентичність українців і влаштовують геноцид українського народу.

Україна незламна. Перед загрозою щезнення у крові та стражданнях вони стали єдиною силою – українська армія, Національна гвардія, інші військові формування, волонтери та мільйони звичайних українців. Нині цивілізований світ чітко усвідомлює: стабільність у ньому залежить від результату протистояння України з росією. І тут – жодних перебільшень.

Ми стримуємо агресію. У великій мірі, завдяки міжнародній допомозі. І вже точно – завдяки нашим оборонцям. Найвідданішим. Найстійкішим. Заґартованим бойовим досвідом. Кращим у світі.

Переможемо, якщо у своєму прагненні покарати ворогів-окупантів залишатимемося єдиними й неподільними. Всередині України і перед лицем міжнародної спільноти.

Переможемо в ім’я наступних поколінь вільних та успішних українців, в ім’я кожного, хто віддав власне життя заради життя України.

Вічна Пам’ять і Шана нашим загиблим Героям!

Слава оборонцям України!

Слава Україні!

Останні новини