Увага: дистанційне навчання продовжують ще на тиждень!

Карантин-триває

Саме до такого висновку прийшли сьогодні керівники шкіл громади під час онлайн наради.

Триватиме воно до 16 лютого включно. Враховуючи, що з 19 по 23 лютого за визначеною структурою навчального року передбачені канікули, учні повернуться до класів з 26.02.2024.

Усі керівники закладів одноголосно висловились за дистанційну форму навчання через складну епідемічну ситуацію в громаді. І хоча в частині мікрорайонів відсоток захворюваності знизився, у деяких, у порівнянні з минулим тижнем,  збільшилась на 40% кількість хворих серед вчителів та учнів.

Основним аргументом на користь онлайн-навчання стали відомості про складний і затяжний перебіг хвороби у дітей та дорослих,  що призводить до знесилення організму і потребує тривалого часу на відновлення. Але, на превеликий жаль,  жоден заклад не може забезпечити  відповідне дистанціювання між учнями в укриттях під час повітряних тривог, коли через скупчення дітей знову може спалахнути  епідемія.

З метою вжиття запобіжних заходів профілактики вірусної хвороби вирішено організувати освітній процес за допомогою Інтернету. Сподіваємось, що рішення керівників шкіл, яке підтримали медики,  із розумінням буде сприйняте і учнями, і їх батьками.

Управління освіти і науки Бердичівської міської ради