Бердичів

міська рада

У Бердичеві вшановують пам’ять Героїв Небесної Сотні

DSC_0002-4

У пам’ять про відвагу та самовідданість Героїв Небесної Сотні міський голова Сергій Орлюк, начальниця Бердичівської РВА Людмила Димидюк, помічниця-консультантка народного депутата України Б. Кицака Юлія Чепак, секретар міської ради Богдан Коляда та заступник голови районної ради Володимир Діхтяр поклали квіти до Меморіалу «Слава Героям України!»

20 лютого згадуємо події Революції Гідності, під час якої сотні тисяч українців виступили проти злочинного режиму, котрий вирішив потягнути країну до радянщини, нехтуючи волею народу.

Демократія, верховенство права та закону, європейські цінності – нація зробила вибір, від якого не збиралася відмовлятися. І не відмовилася. Навіть тоді, коди проти неї було кинуто озброєних до зубів беркутівців. Навіть тоді, коли почали працювати снайпери…

Протестувальники падали, уражені кулями, але люди не відступали. Прагнення жити вільно, так, як живуть у розвинутих європейських державах, перемогло природний страх. І перемогли гідні. Злочинців при владі було скинуто.

Це не могло влаштувати таких само злочинців по сусідству: рашисти пішли на Україну війною. І ось уже 10-й рік триває боротьба між світлими й темними силами. Скільки сотень звитяжних Захисників і Захисниць України вирушили на небеса, віддавши життя за незалежну й суверенну українську державу?.. Їхні смерті не повинні бути марними. Україна переможе росіян. Як Герої Небесної Сотні, як усі, хто загинув за неї, вона йтиме до переможного кінця.