Бердичів

міська рада

У стоматполіклінці обговорили план оперативного встановлення нового обладнання

1-17

Начальниця відділу охорони здоров’я Бердичівської міської ради Олена Тарасова разом із завідувачкою стоматологічної поліклініки КНП “Бердичівська міська лікарня” Лідією Дмитрук та пастором Церкви Різдва Христового Петром Стаховим провели перемовини з благодійниками зі Швеції – представниками БО «Благодійний Фонд Шведський центр допомоги». Нещодавно шведи доставили до стоматологічної клініки велику партію медичного обладнання, необхідного для облаштування двох стоматологічних кабінетів та рецепції. Під час перемовин вирішувались питання оперативного встановлення доставленого обладнання.

Представники Благодійного Фонду виявили бажання співпрацювати з КНП “Бердичівська міська лікарня” щонайменше протягом 10-ти років. Було також обговорено можливість навчання бердичівських лікарів-стоматологів у Швеції. Натомість до Бердичева за досвідом можуть прибути лікарі-стоматологи з Латвії та Естонії.

Окрему увагу благодійники звернули на організацію безбар’єрного доступу у стоматполіклініці. Отримати послуги стоматологів повинен мати можливість кожен. Досить скоро послуги будуть покращені наявністю нових кабінетів та сучасного обладнання!

Відділ охорони здоров’я Бердичівської міської ради