Бердичів

міська рада

Чемпіонат області та відкриту першість міста з вільної боротьби проводять у Бердичеві

1-13

Одразу два видовищні борцівські форуми проходять у Бердичівській дитячо-юнацькій спортивній школі ім. Лонського. Спортсмени та спортсменки до 23-х років, а також дівчата та юнаки 2007-2009-го років народження боряться в якості учасників чемпіонату Житомирської області. Водночас юні борці та борчині 2011-2013 років народження демонструють свою майстерність у рамках Відкритої першості м. Бердичева на честь тренерів та спортсменів, котрі захищають Україну від ворога у лавах ЗСУ.

Близько чотирьох сотень спортсменів зібралися у стінах ДЮСШ ім. Лонського, аби спробувати власні сили у змаганнях. Географія учасників виявилася доволі широкою: від Житомирщини на килим вийшли представники й представниці Бердичева, Звягеля, Олевська, Коростеня, Овруча, Андрушівки, Малина, Лугин, Ємільчиного та Любара. До юних полісян долучилися представники Вінниччини – з Хмільника, Тульчина та Вінниці. Окрім того, у змаганнях взяв участь борець із Костянтинівки, що на Донеччині.

Щодо господарів змагань, то бердичівську школу вільної боротьби представили близько 60-ти юних спортсменів-вихованців тренерів Віктора Руса, Ернеста Мардоянца, Володимира Гурського та Максима Кривошеєва.

Учасників обох борцівських форумів привітали почесні гості: начальник управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської ОВА Сергій Козловець, віце-президентка обласної Асоціації спортивної боротьби Марія Власенко, начальниця управління освіти і науки міської ради Валентина Адаменко, т. в. о. начальниці відділу молоді та спорту міської ради Марина Гордон та головний суддя змагань Віктор Рус. Вони побажали усім видовищних поєдинків, перемог у справедливій та чесній боротьбі, а також, щоби обійшлося без травм. Особливу вдячність висловили на адресу українських оборонців, завдяки яким люди у тилу можуть працювати на розвиток України.

Останні новини