02 лютого свій день народження відзначає перша заступниця начальника Житомирської ОВА Наталія Остапченко

Дизайн-без-названия-1

Шановна пані Наталіє!

Від себе особисто та від усієї бердичівської громади сердечно вітаю Вас із днем народження!

Ви є прикладом того, як жіночність, чарівність, тендітність можуть органічно переплітатися з силою духу, життєвою мудрістю, далекоглядністю, патріотизмом.

Ви натхненні й самовіддані у своїй роботі з забезпечення успішної життєдіяльності Житомирщини. Область гідно втримала перші удари великої війни, у ній роблять все для підтримки Сил оборони України, намагаються оточити необхідною увагою вразливі верстви населення, опікуються тим, аби здоровою та патріотично налаштованою зростала наша дітвора й молодь. У цьому всьому – величезна Ваша заслуга. Вольової, харизматичної та відданої своїй справі Жінки й Лідерки.

Будьте здорові, живіть у любові, благополуччі, добробуті, Господній милості – у вільній та мирній Україні!

З повагою – Бердичівський міський голова Сергій ОРЛЮК