Бердичів

міська рада

11 лютого вітання з професійним святом приймають працівники ДРАЦС

DSC_0020-4

Зазвичай, їх асоціюють з особливими урочистими моментами у житті людей: саме вони остаточно уточнюють у пар, котрі стоять на весільних рушниках, чи згодні ті пов’язати свої долі одне з одним. Тремтять руки, підписуючи відповідальний документ, радісно підбадьорюють рідні й близькі, хтось пускає сльозу, і ось ви вже офіційно чоловік та дружина…

Вважається, що працівники ДРАЦС постійно перебувають у самому епіцентрі людських доль. І тут згадується, що їм доводиться не лише випускати пари у нове, подружнє, життя. Згадується іще один вислів: саме ці фахівці супроводжують людину від народження і до смерті. Вони не лише укладають, але й розривають шлюби, вони видають та відновлюють дуже важливі для кожного документи тощо. Тож чи варто говорити, що їхня професія вимагає наявності цілого спектру чеснот, і чесноти ті мають бути воєдино з фаховістю та професійністю.

Ось таких людей вітав із професійним святом, що відзначається 11 лютого, міський голова Сергій Орлюк. У Бердичівському відділі ДРАЦС Бердичівського району Житомирщині, констатував, працюють професіонали високого ґатунку. Працюють віддано й натхненно, дихаючи любов’ю до своєї професії, а значить, дихаючи любов’ю до людей, розуміючи, що таке людська радість і що таке людське горе…

Якщо говорити про перше, то найщасливіші миті життя повинні проживатися у відповідних умовах, вважає Сергій Орлюк – аби все у цьому приміщенні випромінювало світло, легкість, комфорт. Аби було сучасно й вишукано, а не дихало совком. Що ж, з часом так і буде, запевняє: на приміщення ДРАЦС у Бердичеві чекає ремонт і проєкт уже готовий.

А поки що – вітання зі святом, побажання плідної роботи у мирній Україні та Подяки за сумлінну працю – заступниці директора відділу Наталії Федорець та головній спеціалістці Таїсі Назимчук.