Бердичів

міська рада

16 лютого – День Незалежності Литви. Сергій Орлюк та бердичівська громада вітають литовських друзів із національним святом.

Литва

16 лютого День Незалежності відзначає Литва, і бердичівська громада разом з усією Україною розділяють із литовськими друзями їхні радість та піднесення від святкування цієї вікопомної знакової дати.

Народжений бути вільним, той, у кого ген свободи – в крові, ніколи не змириться з роллю раба чи імперського сателіта. І нехай шлях до волі буде повен перешкод та втрат, він пройде його до кінця.

Такий нелегкий шлях подолала свого часу Литва, і сьогодні цю незалежну державу в усьому цивілізованому світі ототожнюють з демократією, успішністю, спроможністю, з відданістю найвищим людським цінностям. Литва – рівна серед рівних в європейській спільноті.

Більш ніж партнерка, більш ніж просто добра знайома чи сусідка… Для України, котра нині проходить свій важкий, повний крові, шлях до істинної незалежності, Литва стала справжнім Союзником та Другом. Тією силою, яка, не розпорошуючись на різного роду «стурбованості», одразу почала допомагати боротися з рашистською недоімперією – фінансово, зброєю, навчанням українських військових. Мабуть, тому, що вірить в Україну, тому, що добре знає ціну та цінність свободи.

Зі святом вас, друзі-литовці! Дякуємо за допомогу та зичимо миру, процвітання, зростання, Господньої прихильності. Вільне життя на своїй рідній, Богом даній, землі – понад усе!

Від імені всієї бердичівської громади з великою повагою – міський голова Сергій ОРЛЮК