Бердичів

міська рада

Бердичівська громада та 93 бригада «Холодний Яр»: будемо співпрацювати!

1-23

З бійцями славетного «Холодного Яру» – 93-ї окремої механізованої бригади ЗСУ – зустрівся міський голова Сергій Орлюк. Підтримка українських оборонців – чи не головне серед завдань влади різного рівня. Так само працювати й жити на Перемогу мають усі свідомі українці. Нині часто звучать слова про мотивацію українського воїнства: думається, в тих умовах, в яких їм доводиться успішно стримувати наступ ворога – більшого за кількістю та озброєного до зубів – щира й потужна народна підтримка слугує чи не найліпшою мотивацією.

Все це добре розуміють у бердичівській громаді, і вояки 93-ї раді тому, що таке розуміння існує. У свою чергу, вони, як і решта бойових частин Сил оборони, роблять все можливе й неможливе, аби звільнити Україну від рашистів. «Холодний Яр», і про це знають як всередині ЗСУ, так і ті, хто відчув на собі силу й міць їхніх ударів, – то звитяга, честь та готовність битися до останнього.

Тим приємніше було Сергієві Орлюку отримати від цих чоловіків прапор бригади – на знак поваги й готовності тісно співпрацювати у майбутньому. Під час спілкування обидві сторони засвідчили намір підписати договір про співробітництво та партнерство.

Останні новини